Рада Європи ініціює проект розвитку винних маршрутів в Україні

— 7 червня 2011, 11:12

Метою міжнародного форуму, що розпочався у Львові, є дослідження можливостей туристичної сфери в Україні і, зокрема, у Львові. У рамках форуму за участю провідних європейських експертів напрацьовуватимуть нові туристичні проекти, повідомляє Deutsche Welle.

"Львів обрано місцем проведення форуму не випадково, - каже представниця управління з питань культури та культурної спадщини Ради Європи Маделена Гроссман. - Це динамічне місто, яке може стати рушієм для розвитку сталих культурних проектів. Приміром, проекту європейських винних культурних шляхів".

Рада Європи пропонує реалізувати цей проект на базах Одеси, Криму та Закарпаття. Але Львів як одне з найпрогресивніших українських туристичних міст, матиме можливість розвинути цей напрямок до європейських стандартів. До проекту з винними маршрутами планують доєднати ще Грузію, Вірменію та Молдову.

Упродовж цього тижня в рамках міжнародного форуму експерти та винороби з різних областей обговорюватимуть нові підходи та ідеї щодо популяризації винних маршрутів.

Україна і Львів, на думку віце-президента Міжнародної Асоціації виноробного права (AIDV) Роберта Тінлота, мають стати об'єднуючим елементом для винних маршрутів усієї Європи. Цей культурний проект, переконані у Раді Європи, розробляється для наступних поколінь. Форум триватиме до 11 червня.

Реклама:

Головне сьогодні