Директор школи подав у суд на школярів за співи на уроці

— 20 червня 2011, 13:38

У Севастополі суд за заявою директора школи ухвалив рішення стосовно 9-класників за зрив уроку.

В кінці минулого навчального року в Нахімовський районний відділ УМВС України в місті Севастополі звернулася директор однієї з шкіл району з проханням кваліфікувати дії учнів 9 класу школи, які зірвали урок, повідомляє УНІАН.

В 9 класі проходив урок хімії. Кілька учнів вирішили відсвяткувати закінчення навчального року своєрідно - зірвавши урок.

До події семеро підлітків підготувалося заздалегідь. Принесли гітару, і коли до класу увійшов вчитель, хлопці почали співати матерні частушки. Щоб не відставати від однокласників, декілька дівчаток пустилося в танок. А наприкінці один з хлопців дістав цигарки і закурив. Всі свої дії учні знімали на мобільний телефон. Як встановили співробітники міліції, потім відеоролик виклали в Інтернет.

Коли про випадок, що стався дізналися батьки, вони не могли повірити, що їхні діти можуть так поводитися. Всі підлітки з благополучних сімей. Після проведеної співробітниками міліції роботи, всі діти розкаялися. Проте батьків усіх правопорушників притягають до адміністративної відповідальності за неналежне виховання дітей.

Крім того, 16-річні підлітки самостійно понесуть покарання за двома статтями Кримінального кодексу - дрібне хуліганство і паління в громадських місцях. Відносно них суд вже виніс ухвалу. Одному з підлітків призначено штраф, двох - попередив.

Реклама:

Головне сьогодні