Австралієць створив перший в світі літаючий мотоцикл. Відео

— 29 червня 2011, 11:56

Австралієць Крістофер Меллоу винайшов літаючий мотоцикл під назвою Hoverbike, який може злітати на висоту до 3000 метрів, розвиваючи швидкість приблизно до 200 км/ч.

На одній заправці мотоцикл може протриматися в повітрі близько 45 хвилин, його маса - 270 кг, пише ТСН із посиланням на The Daily Mail.

Деякі поціновувачі вже порівнюють роботу Меллоу зі швидкісними літаючими машинами із сиквела "Повернення джедая" або літаючої машиною з фільму "Назад у майбутнє".

Відзначимо, що новаторська розробка ще не злетіла у повітря і не продемонструвала свої чудові якості.

Відставний пілот вертольота Крістофер Меллоу вклав усі свої заощадження і два з половиною роки життя в машину, яку виготовив у своєму сіднейському гаражі.

Для конструювання машини 32-річний майстер використав зроблену за спеціальним замовленням раму з вуглецевого волокна і двигун від BMW.

Продавати своє дітище винахідник розраховує приблизно за 72 тисячі доларів.

"Поки я проводжу лише наземні випробування, тому що ще не на 100% упевнений у позитивному результаті пробного польоту. І поки не мав задоволення особисто облетіти сільську місцевість. Машина досить стабільна, не завалюється, але у випадку, якщо на випробуваннях відбудеться щось непередбачене ... я не хотів би ламати примірник-прототип", - пояснив Меллі.

Проектуючи новинку, він взяв за основу конструкцію вертольота Chinook, а також мотоцикла.

За його словами, щоб підняти машину, потрібно всього лише збільшити тягу, перевівши дросельну рукоять правою рукою - так само, як це роблять мотоциклісти. Щоб летіти вперед, потрібно знову ж збільшити тягу, і одночасно змінити напрямок відкидання повітря за допомогою передніх контрольних лопатей, повертаючи ліву ручку.

Реклама:

Головне сьогодні