Слоненя та його мама ледь не загинули в багнюці. Фото

20
10 листопада 2011
Фото з сайту The Daily Mail

Зазвичай люди намагаються якомога менше втручатися до життя тварин, покладаючись на закони природи. Проте цього разу працівники South Luangwa Conservation Society просто не змогли сидіти склавши руки, даючи матері й дитинчаті сконати в такий страшний спосіб.

Про це повідомляє The Daily Mail.

Порятувати слониху та її малу донечку з багнюки спершу намагалося їхнє стадо. Коли ж тварини зазнали поразки, втрутилися люди. Слони ж зупинилися осторонь, чекаючи на подальший розвиток подій.

Реклама:

Мул швидко підсихав, тож люди мусили квапитися. Їм врешті вдалося протягти мотузку під тулубом слоненяти й витягти його з багна. Однак опинившись на волі, маленька кинулася до своєї мами, й застрягла знову.

Врешті слоненя вдалося відігнати від лагуни, що мала б стати його могилою, й воно попрямувало до родичів, зачувши їхній голос.

Щойно малеча опинилася в безпеці, люди поквапилися звільняти її маму. Знесилену слониху прив'язали до трактора та поволі витягли з мулу. Усе закінчилося добре – тварина чимдуж побігла до своєї зграї та дитинчати.

"Більшість фахівців з охорони природи гадають, що людина не мусить втручатися в природний хід речей, і що ми мусимо дозволити природі рухатися своїм шляхом, яким би жорстоким чи суворим він не був", - говорить представниця команди рятівників Рейчел МакРобб.

"Однак – кожне правило має виняток, і жахливе становище, з якому опинилося слоненя в мулі лагуни Капані та його матір, яка вчора намагалася її витягти, змусило нас до активних дій. Ми просто не змогли б стояти поряд і дивитися, як вони мучаться та повільно вмирають", - пояснює вона.Реклама: