Смачно готувати, не сварити й пильнувати на Різдво – рецепти від чоловічої зради

— 19 листопада 2011, 10:00

Як поводитися дружинам, щоб їх не зраджували, розповіла в скандальній книжці "101 спосіб втримати чоловіка" письменниця Еміліана Сільвестрі.

Критики звинувачують авторку в тому, що вона ліпить із жінок таких собі "степфордських дружин", пише The Sun.

"Просто я чесна. В чоловіків три основних інстинкти – їжа, домівка та секс. Якщо ви, як жінка, втілюєте все це, йому не потрібно дивитися кудись іще", - говорить Сільвестрі.

"Я просто хочу, щоби жінки перестали проходити крізь муки підозр – та зради", - запевняє вона.

У зрадливих чоловіках ця пані, вочевидь, дещо тямить, адже працювала такою собі спокусницею-провокатором, яку наймали дружини, щоб перевірити на моральну стійкість своїх обранців. Нині, крім письменництва, вона займається консультуванням у сфері стосунків.

Одна з найголовніших порад звучить так: В його присутності не будьте стервом чи злюкою.

"Чоловіків просто не цікавлять плітки й перемивання кісток. Вони хочуть дівчину, яка здаватиметься їм доброю – не таку, що лає інших жінок або критикує його за кожної нагоди", - каже письменниця.

Не діставайте його смс-ками – далі радить Сільвестрі.

"Не переслідуйте його дюжинами повідомлень, і не влаштовуйте допит із ревнощів, коли він гуляє з колегами… Якщо йому не довіряють – це образа, й чоловіки не люблять ревнивих партнерок", - запевняє вона.

Навчіться готувати – будьте напівголим шеф-кухарем – порада старомодна, визнає письменниця, але вона справді відповідає одній із чоловічих потреб.

"Я готую в спідній білизні щосереди. Для мого бойфренда Джеймса це така сексуальна розвага, й завдяки їй у нас є дещо, на що ми чекаємо щотижня", - ділиться експерт зі стосунків.

Наступний секрет – станьте цікавішою. Чоловіки люблять, коли з жінкою є про що поговорити, тож перелік хобі не має обмежуватися шопінгом і серіалами, наголошує Сільвестрі.

"Проводячи дослідження для моєї книжки, я показала 100 чоловікам фотографію дівчини, що читає журнал у метро… Потім показала чоловікам фото тієї ж дівчини, але з книжкою, та спитала, котру б вони обрали. Безпомилково вони обрали дівчину з книжкою", - розповідає авторка.

Додайте перчику в спальні – налагодити сексуальне життя, на думку письменниці, допоможе споживання належної кількості води та вітаміну В.

"Я вірю в вітамін В – він є в індичці, тунці, картоплі, бананах та сочевиці – і справді допомагає парам довше насолоджуватися сексом та кращими оргазмами", - переконує вона.

"Вага та їжа стали темами-табу, але ж насправді ви маєте почуватися здоровою, щоб насолоджуватися сексом… Жодна жінка не відчуватиме себе в гуморі, якщо вона щойно попоїла карі чи перехопила жирних чіпсів", - пояснює Еміліана.

Обережно: Різдво!

"Більшість чоловіків зраджують на Різдво або в січні", - переконує письменниця.

Це – небезпечний час корпоративів, коли чоловіки п'ють та гуляють допізна, отже, мають значно більше нагод скочити в гречку.

Фото Flickr (cvrcak1, ryanmcginnisphoto, michael_andreas_k, chokalatejesus), kpoxa.info, artishok.kiev.ua, holiday-studio.kiev.ua

Реклама:

Головне сьогодні