Мешканець висотки відремонтував та прибрав до своїх рук ліфт. Відео

95
23 листопада 2011

Цілий під'їзд багатоповерхівки пішов на нього війною. Люди стверджують, зухвалий сусід не дозволяє іншим користуватися ліфтом, бо вважає, що викупив його. Зі скаргами, люди звернулися навіть в Адміністрацію президента, пише ТСН.

"Ліфтова війна" розгорілася між сусідами, коли в під'їзді вкотре зламався ліфт. Поки люди міркували, як збирати гроші та коли викликати ремонтників, сусід із дев'ятого поверху власним коштом відремонтував підіймач.

А за два дні з'явилося оголошення, що мешканці повинні йому 21 тисячу гривень. Приголомшені сумою мешканці, більшість з яких - пенсіонери, платити відмовились.

Реклама:

Тож сусід зробив собі пульт керування, і ліфтом стала користуватися тільки його родина.

Скандал навколо цього ліфта не вщухає вже понад рік. Відтоді людям вдалося домовитись із сусідом, щоби він залишав ліфт увімкненим хоча б упродовж робочого дня. Але їхні розклади, кажуть, усе одно не збігаються, тому й досі часто ходять пішки.

Сусід-"добродійник" на камеру спілкуватися відмовився, а у телефонній розмові пояснив, що на погодження ремонту з сусідами не мав часу, бо багато працює. Також він запевнив, що ліфт вимикає тільки вночі, і не від сусідів, а від вандалів.

Комунальники зізналися, що з таким зустрічаються вперше. Проте заявили, що знають, як помирити сусідів.

"Ми компенсуємо його затрати з бюджета. Є така практика, і гроші перерахуємо ЖЕКу, а ЖЕК - ліфтовій організації, а вона вже мешканцеві", - пояснив заступник керівника міськжилуправління Владислав Грицай.

Припинити комунальну війну між сусідами чиновники обіцяють уже за тиждень.

Реклама:Реклама: