Українки замовляють чоловіків напрокат, щоб приревнував колишній

— 15 грудня 2011, 14:27

Вартість години часу з таким орендованим чоловіком становить 200 гривень, пише "Комсомольская правда в Україні".

Чоловік на прокат може прийти в офіс до клієнтки з величезним букетом квітів і на заздрість усім колегам пристрасно поцілувати її.

У день, якщо пощастить, чоловік може ощасливити 3-4 жінки. І заробити в середньому близько тисячі гривень.

"Першу свою роботу я зробив за дві пляшки пива. Це було на випускному курсі театрального. У кишенях – вітер, але хотілося пити і розважатися. Тому на аферу, яку мені запропонувала знайома, я погодився без роздумів. Її подругу несподівано покинув хлопець, якого та дуже любила. Всі спроби поговорити з ним закінчувалися невдачею. У підсумку після двох місяців страждань вона вирішила викликати в нього ревнощі і почала шукати кандидата на посаду її нового хлопця на пару годин. Я підійшов їй за всіма параметрами", – розповів один з таких чоловіків напрокат Ігор (ім’я несправжнє).

Щоб справити враження на колишнього, дівчина посадила Ігоря за кермо дорогого "Мерседеса" (до речі, теж взятого напрокат) і попросила відвезти її до будинку якраз в той час, коли коханий повертався з роботи.

"Цей хлопець жив у сусідньому будинку, майже кожен день бачив, як його колишня дівчина йде і приходить з навчання додому одна, – продовжує Ігор. – І раптом її на дорогій машині привозить невідомий хлопець, проводить до дверей під'їзду, ніжно обіймаючи за талію. Таку аферу ми провернули двічі – і вдруге я ледь не позбувся зуба!"

"Молодий чоловік дівчини не витримав і прийшов з'ясувати з нами стосунки, причому нехороші слова діставалися в основному мені. Загалом, довелося швидко ретируватися і залишити парочку наодинці. Знаю, що в підсумку вони помирилися і навіть зіграли весілля. Ну а мені за хорошу роботу знайома купила дві пляшки пива", – розповів "чоловік напрокат".

Незадовго після цього чоловік зустрів жінку, в яку сам закохався, і яка потім стала його дружиною

"Хотілося її дивувати, дарувати квіти, водити в кіно та кафе. Але знайти нормальну роботу не виходило. А тих грошей, які мені пропонували, не вистачало не те, щоб на подарунки та оренду квартири, навіть на нормальну їжу. Тоді-то друзі і розповіли мені, що можна підробити "чоловіком". Тобто запропонувати самотнім жінкам сходити з ними за покупками, вкрутити лампочку, забити цвяхи. А якщо пощастить – зіграти коханого чи друга де потрібно", – ділиться чоловік спогадами.

Він розмістив оголошення в Інтернеті і його почали "замовляти".

"Спочатку було якось незручно, але заради заробітку я швидко втягнувся. За тиждень тоді міг обслужити по п'ять клієнток: одній носив сумки, іншій – вішав картини, третій – пересував меблі. Ким я працюю, від дівчини тоді не приховував. Але пообіцяв їй, що, як тільки ми одружимося, я цю справу кину і піду на нормальну роботу ...", - сказав Ігор.

Цим промислом з перервами на одруження і народження двох доньок чоловік займається п'ять років. Зараз йому 29, зі своєї зарплати він купив новеньку "Шкоду", може дозволити собі орендувати гарну 2-кімнатну квартиру біля метро, ​​подарувати дружині парочку шуб і дорогі прикраси.

"Відразу скажу: дружину люблю, але брешу їй, – каже Ігор. – Вона думає, що я бізнесом займаюся. Часто зайнятий у вихідні і вечорами на позачергових нарадах і з'їздах. Перевіряти їй мене ніколи – вона зайнята дітьми, та й нема чого – я ж їй не зраджую. З клієнтками – ніякого інтиму. Максимум – пристрасний поцілунок на публіку. Це головний принцип нашої фірми".

Зараз чоловік працює у фірмі, разом з ним допомагають жінкам ще 5 чоловіків. Всі – різного віку і типажу. Лисуватого і повного в основному замовляють молоді дівчата – "подружки подумають, що татусь". Блакитноокого блондина кучерявого просять жінки від 35-ти. У Ігоря клієнтки бувають різні. Але в основному це заможні самотні жінки за тридцять.

"Багато хто після побачення хочуть затягти мене в ліжко. Деякі готові платити за потрійним тарифом. Часом мені цих жінок навіть шкода. Але я завжди відмовляюся. Нам не можна. До того ж відсоток від заробленого я повинен віддати фірмі, а там в будь-якому випадку дізнаються – телефони прослуховуються, та й клієнтка може ненароком обмовитись. Раптом що – звільнять відразу", - пояснює Ігор.

Реклама:

Головне сьогодні