У США з неба знову попадали мертві птахи

— 3 січня 2012, 10:00

Масова загибель чорних дроздів сталася в новорічну ніч в місті Біб, що в американському штаті Арканзас – рівно за рік після аналогічного інциденту в тому ж місці.

Про це повідомляє ТСН із посиланням на CNN.

Природоохоронні органи Арканзасу рік тому повідомляли про загибель 4 тисяч чорних дроздів, які 1-го січня буквально падали з неба на міські вулиці. Тоді фахівці пояснили загибель птахів шумом від вибухів петард і феєрверків, які могли викликати стрес у пернатих.

Цього року масштаби падіння птахів виявилися значно скромнішими. У Бібі 1-го січня загинуло близько 500 птахів, пише The International Business Times.

При цьому місцева влада заявляє, що, на відміну від минулорічного інциденту, цього разу причиною загибелі дроздів став злий умисел.

"Є свідчення про феєрверки, які запускалися прямо в гущу зграї (дроздів). І це не було випадковістю", - заявила представник комісії штату з полювання та рибальства Дженні Портер.

Поліція Біба в екстреному порядку заборонила городянам користуватися піротехнічними пристроями. Влада не виключає, що можливі підозрювані у цій справі будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.

Реклама:

Головне сьогодні