Жінка померла після аборту, зробленого п'яним лікарем

— 7 лютого 2012, 12:44

Три місяці Олена Журавльова нерухомо лежала у реанімації. Її рідні стверджують, що лікар під час операції зачепив життєво важливі органи, бо взявся за інструменти п'яний, повідомляє ТСН.

Перша вагітність жінки зі щастя переросла у трагедію. На шостому тижні вагітності плід завмер, лікарі сказали робити аборт. Із невтішною новиною жінка пішла до гінеколога районної лікарні, де сама працювала санітаркою.

"Нескладна процедура затяглася на години, а потім рідним повідомили, що Олена в реанімації. "Ніхто правди не говорив, - обурюється подруга Жанна Наєнко. - Всі знизували плечима, невідомо було, хто її оперував, поки не почали скандалити. Потім прийшов лікар і сказав, що пробив матку і зачепив кишківник".

"Він був у стані алкогольного сп'яніння, коли робив операцію, - обурюється сестра постраждалої Тетяна Локонова. - Він не просто пробив кишку, він її вирвав, потім, звичайно, викликали хірургів, щоб вони рятували її життя, ось вони рятували її".

Гінеколог, який видаляв мертвий плід, має 35-річний стаж, кажуть колеги. Зараз він у відпустці, на телефонні дзвінки не відповідає, вдома теж його нема. Його колега, який був асистентом на операції, каже, що провини лікаря в ускладненнях, які почалися під час проведення аборту, немає.

ВІДЕО ДНЯ

"Вчасно було прооперовано, видалена матка, адже вона була з перфоративним отвором, - говорить лікар-гінеколог Бердичівської ЦРЛ Володимир Адаменко. - Зупинено кровотечу, жінка була шість діб у реанімації. Це статистична помилка, з будь-яким лікарем, який працює, може статися подібне".

З того часу Олена перенесла ще шість операцій, та врятувати жінку лікарям не вдалося. За фактом невдалої операції районна прокуратура порушила кримінальну справу.

"Матеріали перевірки показали, що медичні працівники неналежно виконували свої професійні обов'язки, що й стало причиною таких наслідків", - каже прокурор Бердичівського району Руслан Іщук.

Реклама:

Головне сьогодні