Twitter краде адресну книгу власників смартфонів

— 16 лютого 2012, 10:41

Надсилання даних відбувається, коли користувач натискає кнопку "Пошук друзів". Ця функція дозволяє перевірити, чи зареєстрований на сервісі хтось із його адресної книги. Копія книги зберігається на серверах Twitter півтора року, пише Дзеркало тижня.

При цьому користувача не ставлять до відома про те, що його список його контактів буде скопійовано і перенесено на сторонній сервер. Прямої вказівки на цю операцію також немає і в політиці конфіденційності Twitter.

Представники Twitter пообіцяли поновити програму. У новій версії буде обумовлено, що контакти передаються на сервер. В клієнті для iOS кнопку пошуку друзів перейменують у "Завантажити контакти" (Upload your contacts), а у клієнті для Android - в "Імпортувати контакти" (Import your contacts).

Twitter став не єдиною соцмережею, яку розкритикували за збереження в таємниці від користувача операцій з особистими даними. Першим сервісом, який викрили у копіюванні контакт-лістів, був Path. Пізніше подібні функції відшукали у мобільних клієнтів Yelp, Foursquare, Instagram, Hipster тощо.

Реклама:

Головне сьогодні