Жінка скинула з мосту дитину, а потім стрибнула вслід за нею. Відео

— 28 лютого 2012, 11:08

35-річну матір двох дітей знайшли в каньйоні. Вона жива, а правоохоронцям родичі розповіли, що з дому жінка виходила з чотиримісячним сином. Маля шукають досі, повідомляє ТСН.

Жінка загорнула маленького сина в ковдру та напівроздягнена вийшла на подвір'я, кажуть рідні. Уже за кілька хвилин свідки бачили, як вона стрибнула з мосту. Але дитини з нею не було.

"Нормальна жінка, на яку можна було положитися, яка думала за дітей, за сім'ю, з чоловіком вони разом дбали, і строїли он разом, не знаю", - каже родичка потерпілої Валентина Горпинюк.

Свого чотиримісячного сина жінка кинула в річку до того, як стрибнула сама, припускають приголомшені рідні та свідки. Та чому вона це зробила, ніхто не збагне. Нині жінка з численними переломами хребта, рук та ніг у лікарні.

"Знаходиться у реанімаційному відділенні, стан її важкий, стабільний. Знаходиться в керованому медикаментозному сні, на апараті штучного дихання", - розказує заступник головного лікаря Кам'янець-Подільської міської лікарні № 1 Ігор Войтенко.

ВІДЕО ДНЯ

Медики кажуть, що жінка психічно здорова. Та коли приходила до тями, свого вчинку не пояснила.

"Ні на сімейні обставини, ні на щось інше вона не посилається, тобто, нічого зрозумілого вона нам не пояснила", - веде далі Ігор Войтенко.

"Можливо, в якийсь момент постродового синдрому, після родової депресії, тому що сама сім'я благополучна, проживає у нормальному будиночку", - розказує керівник відділення кримінальної міліції у справах дітей УМВС у Хмельницькій області Олександр Розізнаний.

Що сталося, з'ясовують правоохоронці. Проти матері вже порушили кримінальну справу. За навмисне вбивство власної дитини її можуть засудити до довічного ув'язнення. Тіло малюка водолази та рятувальники шукають досі.

Реклама:

Головне сьогодні