В інтернеті можна замовити "ксиву" СБУ та Адміністрації президента

83
10 квітня 2012

Як дослідило ТСН.ua, пошук у інтернеті за ключовими словами "куплю посвідчення" дає масу посилань на продавців документів.

В інтернет-крамниці можна придбати свідоцтва про шлюб, розлучення, народження будь-якого року, диплом про освіту й службове посвідчення, йдеться у матеріалі.

Так, один із сайтів пропонує повне розмаїття "ксив":

Реклама:

Спецталон СБУ з проводкою – спеціальний талон Служби Безпеки України і до нього виписка з ДАІ. Такий талон проводиться по всіх документах і базах СБУ та ДАІ. Автомобіль його власника буде значитися як автомобіль СБУ.

Даний талон забороняє огляд автомобіля, дорожньої та водійської документації, а також пасажирів. ДАІ зобов’язується забезпечити власнику талона безперешкодний проїзд по всій Україні.

Талон видається на 2 роки. Терміни оформлення: 2-3 тижні. Вартість: $2499.

Посвідчення співробітника МВС. Вартість $195, включаючи доставку по СНД. Термін виготовлення 2-5 днів.

Посвідчення помічника народного депутата. Термін оформлення - 1-2 дні. Ціна - до $200.

Посвідчення Адміністрації президента України. Якісна підробка посвідчень Адміністрації президента України та спецталонів Адміністрації. Дозволяє безперешкодний проїзд по всій території України, можна використовувати при носінні незареєстрованої зброї.

Реклама:

Дозвіл на спецсигнали. Дозвіл на установку мигалок з проведенням, з усіма документами. Дозвіл видається на 4 роки. Термін оформлення - 2-3 тижні. Вартість - $1599.

При цьому Інтернет-магазин рекомендує не ставити мигалки на Ferrari або Jaguar: "Будьте як всі ті, хто користується мигалками офіційно, – скромний темний джип із затемненим склом чудово підходить для цієї справи".

Фальшиві свідоцтва виробляють не лише аматори: на тематичних сайтах є й оголошення, у яких вказується, що можна отримати справжні документи напряму від "контори".

Ось одне з них: "Продам ксиву (допоможу оформити) помічника міністра МВС. Ксива легальна з повною проводкою! В Україні таких буде 5! Залишилося 3! Проводка по всіх базах. Номер машини вноситься в базу ДАІ. "Гайці" тільки честь віддають, побачивши машини. В комплекті ксива і лобовуха!".

Або таке: "Спецпропуски і талони на 2012 та 2013 рік. Дозвіл МВС, Генеральної прокуратури, Прокуратури м. Києва, Апеляційного суду, Кабінету міністрів, Верховної Ради, Адміністрації президента. Дозволи на паркування, візитки з підписом і т.д. Кількість обмежена - 18 штук. Ціна від 700 грн".

Андрій, мешканець обласного центру, розповів, що в нього була низка куплених "перепусток", зокрема "залізобетонна ксива", придбана 10 років тому за 500 доларів в одній зі структур МВС, із якою "можна було виробляти що завгодно".Реклама: