Жахіття за склом: студентка показала, як катують тварин під час тестування косметики

335
25 квітня 2012

Страшний перфоменс для перехожих тривав 10 годин, протягом яких дівчину силоміць годували, робили ін’єкції, мастили різними засобами та крапали в очі.

Про це пише The Daily Mail.

 

Рот Жаклін утримували відкритим за допомогою металевих гаків. Під час примусового годування дівчина намагалася пручатися, давилася та кашляла. Для одного з дослідів їй поголили частину голови.

Реклама:
 

У цей самий час у якійсь лабораторії те ж саме відбувалося з якоюсь твариною, на якій тестували нову дорогу туш для вій. Різниця в тому, що по завершенні експериментів студентка Університету Оксфорд-Брукс одяглася та пішла додому, а на тварину чекала смерть, пише видання.

 

"Сподіваюся, це посіє в людях зернятко розуміння, щоб вони справді замислилися про те, що вони купують та чого варте виробництво (такої продукції)", - каже Жаклін.

 

Тестування косметичних засобів на тваринах уже кілька років як заборонене в Євросоюзі, одначе легальним лишається продаж товарів, перевірених на тваринах десь-інде, каже представник компанії Lush, яка надала для спектаклю свою вітрину.

 

"Немає виправдання тому, що тваринам завдають болю заради створення помади чи тіней для повік", - наголошує речниця Товариства захисту тварин Венді Хіггінс.

 
 
 
 Реклама: