Дружина Кеннеді-молодшого повісилася - експерти

— 18 травня 2012, 10:50

Нагадаємо, у середу 52-річна Мері Кеннеді (в дівоцтві - Мері Річардсон) була знайдена мертвою в сараї біля її будинку в штаті Нью-Йорк, повідомляє Бі-бі-сі.

Офіційний представник місцевої служби судмедекспертів підтвердив, що причину смерті встановлено, а також повідомив, що результати токсикологічних аналізів загиблої будуть оприлюднені не раніше, ніж через кілька місяців.

[L]Американська газета New York Times повідомляє, що вона залишила передсмертну записку, про зміст якої не повідомляється.
Роберт Кеннеді-молодший є сином сенатора Роберта Френсіса Кеннеді й племінником президента США Джона Кеннеді. Він є відомим адвокатом, який спеціалізується на захисті навколишнього середовища.

Мері Кеннеді була його другою дружиною, у них було четверо спільних дітей. Вони одружилися в 1994 році, а в 2010 році Роберт Кеннеді-молодший подав на розлучення.

Після цього жінку неодноразово затримували за керування автомобілем у нетверезому стані й урешті позбавили прав. За даними ЗМІ, вона також лікувалася від наркозалежності.

Реклама:

Головне сьогодні