Хлопець із Казахстану власноруч зібрав Роллс-Ройс. Фото

— 23 травня 2012, 14:43

Хлопець зрозумів, що купити авто за 500 тисяч євро йому ніколи не вдасться, і тому вирішив зібрати ексклюзивний Rolls-Royce власними руками. Тож, витративши всього 3000 доларів, майстер перетворив старий Mercedes в легендарний засіб пересування, пише mirfactov.com.

Спочатку друзі і близькі витівку Руслана всерйоз не сприйняли. Але хлопець нікого не слухав і твердо йшов до своєї мети. Щоб на власні очі як слід розглянути оригінал, Руслан поїхав до Алма-Ати.

Там, в елітному автосалоні, він на власні очі побачив автомобіль своєї мрії. Ставши до роботи, майстер зрозумів - зібрати таку машину цілком реально.

За основу майбутнього шедевра Руслан взяв старий побитий Mercedes 124-ої моделі, який йому спеціально привезли з Німеччини. Все інше автослюсар зробив своїми руками.

Габаритні форми седана він ліпив зі звичайного пластиліну. Потім зліплений каркас покрив скловолокном, заштукатурив і пофарбував у білий колір.

ВІДЕО ДНЯ

Всі "навороти" виконував строго за ескізами оригінальної моделі. Деталі Руслан скуповував по всьому Казахстану, щось замовляв за кордоном. Фірмовий значок Rolls-Royce умілець знайшов в Караганді.

Не забув Руслан і про відмінну рису британського седана - двері, що відкриваються проти ходу автомобіля. Як не дивно, переварені петлі дверей стали єдиною модифікацією, яка збентежила співробітників ДАІ, коли вони вперше побачили справу рук майстра.

Проте у результаті правоохоронцям довелося відступити. Адже ходову частину механік не зачепив, а значить, не змінив і технічні дані автомобіля. За два місяці роботи та три тисячі доларів Руслан Муканов створив свій власний Rolls-Royce Phantom.

Найдорожче власнику авто обійшлися колеса з низькопрофільною гумою.

Як запевняє водій, про витрачені гроші він не шкодує. Непідробна увага до його шедевру на колесах коштує дорожче. Сидячи за кермом автомобіля преміум-класу, шахтінец не раз потрапляв під об'єктиви фото-і відеокамер, в гості до хлопця зачастили журналісти.

За його словами, часто відвідувачі цікавляться ціною. "Поки ще не вирішив, але, напевно, за 15 000 доларів я свій Rolls-Royce продам. Хоча це дешево для такої машини", - розповідає він.

"Покупці розуміють, що машина несправжня. Тому я і не став у салоні нічого переробляти. Я ж не збираюся приховувати, що це просто тюнінг. Говорити всім, що це справжній Rolls-Royce Phantom нерозумно", - зазначає майстер.

В планах у любителя Роллс Ройсів зібрати ще один, тільки чорного кольору. Колеса вже купив, залишилося Mercedes знайти.

Реклама:

Головне сьогодні