У США татусь виправ дворічного сина в машинці. Відео

— 23 травня 2012, 16:28

Інцидент трапився у публічній пральні, куди прийшла родина. Чоловік, від нічого робити, схопив малюка, посадив у машинку і зачинив дверцята, пише ТСН.

Проте дістати дитину з агрегату вдалося тільки після кількох хвилин прання, протягом яких батьки відчули справжній шок. Широкого розголосу інцидент отримав завдяки відео, знятому камерами відеоспостереження, встановленими в пральні.

На кадрах видно, як темношкіра пара стоїть біля ряду пральних машин, очевидно, чекаючи закінчення процесу прання. Поруч з ними ходить маленький хлопчик приблизно двох років. У якийсь момент батькові, мабуть, стало нудно просто стояти і він вирішив розважитися: підхопив дитину на руки і швидко засунув в порожню пральну машину, після чого зачинив дверцята і почав спостерігати за реакцією сина.

Раптово всередині пристрою починає крутитися барабан, оскільки процес прання запустився автоматично. Батьки намагаються відкрити дверцята машинки, щоб витягти дитину, але всі їх зусилля залишаються марними.

Зрозумівши, що самі вони зробити нічого не можуть, батьки починають кликати на допомогу. На їх заклик вдається співробітник пральні, якому вдається відключити електропостачання машини, після чого дверцята вдається відкрити.

ВІДЕО ДНЯ

Малюк залишився живим та не постраждав.

18 травня ролик був викладений на відеосервісі Youtube користувачем PrincessZebra, де за чотири дні зібрав понад 3 млн переглядів.

Реклама:

Головне сьогодні