Українці з баяном переспівали Rammstein

— 26 травня 2012, 10:00

Los Colorados – це 4 хлопці з села Тетельківці Тернопільської області. Квартет став мегапопулярними в 2009-му році завдяки переспіву відомого хіта Кеті Пері – Hot N’ Cold, пише Watcher.

Їх кліп лише у YouTube набрав понад 6 млн. переглядів (основний кліп 3,6 млн разів та ще кілька десятків його копій близько 3 млн). Ця після більше року була українським відео №1 у YouTube.

Hot N’ Cold хлопці записали в студії однієї з тернопільських телекомпаній. Передбачалось, що вони виконають кілька своїх пісень, але хлопці вирішили продемонструвати й щось оригінальне – заради фану і веселості. Замість звичних ударних установок та електрогітар вони взяли баян, великий бубен, контрабас – і "злабали" свій мегахіт.

Популярними хлопці стали після того, як про них розповіла ведуча американського популярного шоу Ellen Show. Потім сама Кеті Пері в своєму Facebook-екаунті тепло відгукнулась про їх хіт.

Вчора хлопці виклали у YouTube свій новий кавер на пісню Du Hast (Rammstein). Сьогодні їх відео вже з‘явилось на каналі рок-гурту.

ВІДЕО ДНЯ

Реклама:

Головне сьогодні