Помер "містер Трололо" Едуард Хіль

— 4 червня 2012, 11:59

Наприкінці травня стало відомо, що Едуард Анатолійович переніс інсульт і був госпіталізований до Маріїнської лікарні, а потім переведений у відділення анестезіології-реанімації Інституту імені Полєнова.

Його стан оцінювався як тяжкий, пише РИА Новости. Едуард Хіль народився 4 вересня 1934 року в Смоленську. Під час війни був в дитбудинку під Уфою. Музичну кар'єру почав в 1960 році після закінчення Ленінградської консерваторії. З кінця 1970-х викладав у Ленінградській державної академії театрального мистецтва, вів програму на телебаченні.

З голосом Едуарда Хиля асоціюються такі відомі пісні, як "С чего начинается Родина?", "У леса на опушке...", "На безымянной высоте", "А люди уходят в море", "Как провожают пароходы", "Ах, море, море", "Лесорубы", "Человек из дома вышел", "Ходит песенка по кругу", "Это было недавно, это было давно", "Голубые города", "Как хорошо быть генералом", "Зима", "Березовый сок", "Солнечная баллада", "Два брата", "Лунный камень", "Пора любви", "Не плачь, девчонка" та ін. У 2010р.

Хіль пережив другий сплеск популярності - тоді в Інтернет був викладений відеокліп з виступом співака, записаний ще в роки його молодості. Ролик, в якому Хіль виконує вокаліз "Как я рад, ведь я, наконец, возвращаюсь домой!", став дуже популярним - він набрав понад 5 млн переглядів і понад 13 тис. коментарів за кілька місяців. Неповторне звучання і стиль Хіля зробили пісню трендовою.

Співак став відомий багатьом зарубіжним слухачам, які назвали його пісню "Трололо", а самого виконавця - "містер Трололо". Едуард Хіль - народний артист РРФСР, лауреат міжнародних конкурсів естради, кавалер орденів "Трудового Червоного Прапора" і "Дружби народів". У шлюбі з дружиной Зоєю Олександрівною понад 50 років, син Дмитро пише пісні.

Реклама:

Головне сьогодні