Свіжі враження фанів: другий тайм

Перше враження вже складене, найбільші історичні пам’ятки розглянуто, із дівчатами пожартовано, але все одно: Київ – гарне, велике, дороге та дуже дружнє місто.

Саме такими словами відповідали іноземці-гості Євро на прохання сказати про Київ трьома словами, аби було коротко, зрозуміло та влучно.

Нам також було цікаво почути про ті міфи, які вони читали у своїй пресі, перш ніж приїхати до України. Ну і звичайно, важко було втриматися аби не запитати шведський прогноз матчу Україна-Швеція.

Не всі відповідали охоче і одразу: хтось відступав та казав, що він сильно "спішить", хтось просто ігнорував. Інші ж, і їх більшість, з радістю ділилися враженнями та із задоволенням фотографувалися.

А от ті, хто не схотів спілкуватися, мабуть, просто відчувають майбутній розгромний рахунок у матчі "Україна-Швеція".

ВІДЕО ДНЯ

Але по порядку.

Отож, Українська правда. Життя вирішила здійснити черговий рейд до столичної фан-зони і дізнатися про відчуття гостей, які раніше вже встигли отримати перші імпресії від столиці, і зараз вже змогли поділитися більш тверезими відчуттями. Хоча, мабуть, тверезими, це не зовсім те слово, бо пиво у фан-зоні ллється рікою.

Йоганна та Айєм зі Швеції розказали про Київ трьома словами так:

Київ - великий! Київ – дуже милий! Київ – дружній!

Міфи про Київ

Ми чули, що тут погані дороги, та це неправда. Ми чули, що тут погані поліцейські, але ми тут їх не бачили. Ми очікували, що він не такий гарний, яким ми його побачили.

Йоганна та Айєм зі Швеції

Прогноз

3/1 на користь Швеції.

Підходимо до великої та гасливої компанії напівроздягнених хлопців. Вони з готовністю починають всі по черзі викрикувати свої імена та кричати, як їм тут подобається! Тож, Матія, Джейкоб, Джаспер, Йоган розповіли всю правду про місто.

Київ трьома словами

Отож, Київ - гарний, Київ - гарні жінки, Київ - чудовий!

"Київ - як середземноморське місто! Великі вулиці, гарна погода, хороші люди", - каже один із хлопців.

Питаємо: "Дружній? Ноу проблем?"

- "Ноу проблем!", - як в армії відповідає компанія.

Матія, Джейкоб, Джаспер, Йоган та інші

Міфи:

"Проблеми із проституцією і диктатура. Але ми бачимо, що це неправда", - кажуть шведи.

(Ще можна зрозуміти як вони побачили, що тут немає проблем із проституцією, але як вони виявили, що в країні немає диктатури, поки що не ясно - авт.)

Прогноз

3/1 на користь Швеції!

"Ноу вей!", - відповідаємо ми та фотографуємось на пам'ять.

Продовжуючи колекціонування вражень, підходимо до двох літніх пар! На дружнє "Хелло! До ю спік інгліш"- із подивом косяться, жінки просто відвертаються.

Не звертаючи увагу на майже повну відсутність комунікації і слабеньке знання англійської, посміхаємось, та все таки намагаємося з'ясувати міфи і враження про столицю.

Київ трьома словами

Київ - гарний, Київ - гарні люди і, оглядаючи і з ніг до голови, гарні жінки!

Прогноз

Вибачте, виграє Швеція!

Далі зустрічаємо поляків - Меноу і Веноз. Вони з готовністю спілкуються та на вільній англійській розповідають:

Київ трьома словами

Київ – дружній, Київ – гарний, Київ – великий, Київ – гарні жінки!

Меноу і Веноз із Польщі

Міфи про столицю

Ми чули, що тут проблеми із громадським транспортом – та це неправда, Ми чули, що тут проблеми із спілкуванням – також ні. Тут все набагато краще, ніж ми вважали до приїзду сюди. Тут чудово.

Прогноз

Вибачте, виграє Швеція.

Зустрічаємо також голландців – Йохама та Річарда, які гуляють фан-зоною.

Київ трьома словами

Київ – гарне місто, Київ – купа місць, куди можна піти! "Ми ще були в Харкові, там також дуже гарно", - розповідають вони.

Йохам та Річард з Голландії

Міфи:

"Все, що ми чули про ваше місто – неправда. Ми чули купу поганих речей про Україну, але тепер, приїхавши додому будемо розповідати, що все це неправда", - тішать нас голландці.

Прогноз

Швеція!

Натрапляємо на доволі колоритну компанію, яка не зупиняється, для того аби поділитися своїми відчуттями, а як кінозірки на червоній доріжці дають коментарі "по ходу", ігноруючи при цьому питання.

Крістофер (праворуч) і його друг

"Ну що ж! У нас вчора була чудова вечірка, а сьогодні ми з радістю виграємо в України", - каже шведський вболівальник Крістофер. Утім, вони мабуть, були єдині із опитаних, хто не хвалив нас, а виявився більш об’єктивним:

"Ми чули багато поганих речей про місто - більшість із них - неправда. Але є свої моменти. Наприклад, вчора моєму другові довелося спалтити поліцейському хабар у розмірі 150 грн., за те, щоб його випустили із відділку. Соу-соу, я б сказав", - розповів шведський фан.

Прямуємо далі та натрапляємо іще на одну вболівальницьку компанію шведів.

Пропонуємо розповісти про Київ декількома словами. Відповідають одним реченням:

"Київ набагато кращий, ніж Австрія чотири роки тому", - каже вболівальник.

Міфи

Ми чули багато всього про Київ та можемо сказати, що не все правда. Він набагато кращий, ніж ми очікували.

Прогноз

Запитуємо: Сьогодні грає Україна-Швеція, хто виграє?

Фан мовчки посміхається та каже....Плііііііз!

Ми: А! Юкрейн! Сенк ю вері мач!

Фан: Ніііі! ну це буде дуже не гостинно з вашого боку виграти сьогодні!

Шведський куточок

Ну й окремо мабуть варто згадати про шведський куточок у фан-зоні. Тут окремо стоїть невеличка сцена, де співають пісні, декілька прилавків із піццою, картоплею фрі, іншими снеками та, звичайно, пивом. Всі столики наче у кульбабах – шведські фани всі, як один, вдягнені у жовті футболки.

Шведський куточок

Вони охоче ласують картоплею із кетчупом та в один голос підспівують виступаючим на сцені.

Такими були відчуття столичних гостей. Як бачимо, хоч це і не перші враження, але у своїй більшості вони гарні. Нам залишається сподіватися, що ця марка триматиметься протягом всього чемпіонату, і всі іноземці роз'їдуться по своїх країнах розвінчувати міфи про нас.

Нам, українцям, є також невеличке завдання: обіграти сьогодні збірну Швеції і позбавити їх іще одного міфу, що Україна слабкіша за Швецію. Успіхів нашій команді!Реклама:

Головне сьогодні