Американська актриса українського походження отримала театрального "Оскара"

137
13 червня 2012
Фрагменти вистави "Венера у хутрі". Фото broadway.com

Нагороду їй присудили за роль Ванди у бродвейській постановці п’єси "Венера у хутрі", повідомляє Радіо Свобода. Ніні Аріанді 28 років, повідомляє Радіо Свобода.

она відвідувала українську танцювальну студію ансамблю "Сизокрилі" під режисурою Роми Прими-Богачевської, але акторка вона насамперед американського театру й кіно. 

Вона знялася у п’ятьох фільмах, зокрема, в останньому фільмі відомого режисера Вуді Аллена, "Північ у Парижі". Народилася вона у штаті Нью-Джерсі, де й нині мешкають батьки Леся й Петро Мацьо. У дитинстві Ніна була в українській скаутській організації "Пласт".

Ніна Аріанда (ліворуч). Фото spletnik.ru 

Приймаючи нагороду "Тоні", Ніна Аріанда, зокрема, сказала: "Мої друзі, моя родина, мої батьки – вони всі тут присутні. Ви зробили для мене більше від усіх. Я люблю вас дуже!".

П’єса "Венера у хутрі", за яку Ніна отримала свій головний театральний приз, це комедія за романом австрійського письменника 19-го століття, уродженця Львова, Леопольда Захер-Мазоха, інтерпретована як сучасна історія кохання.powered by lun.ua