Тест

У криворізькому літньому таборі втопилася дитина. Вихователька не вміла плавати

Другокласники перебували під наглядом виховательки, яка привела їх на стихійний пляж, але, на жаль, сама не вміючи плавати.

Про це повідомляє Сегодня.

Зі слів бабусі однієї з дівчаток, що теж була в таборі, батьки не давали дозволу викладачеві пускати дітей до води, однак підписали документ, за яким малим можна "помочити ноги в річці".

"Я була на березі, а хлопці хлюпалися в воді. Потім Даня, який не вмів плавати, пропав. Ми почали кричати і кликати на допомогу вчительку! Вона стала телефонувати і викликати рятувальників", - розповідає свідок трагедії, дівчинка Аня.

Як повідомили в прес-службі МНС Кривого Рогу, тіло потонулої дитини водолази знайшли на глибині 3-4 метрів, у 4 метрах від берега. Розпочато слідство.

"У річці – урвище. Спочатку – води по щиколотку, а за крок уже по горло. Купатися в цьому місці заборонено", - зазначили в МНС.

Зі школою №10, де навчався Даня, журналістам зв’язатися не вдалося. В Управлінні освіти Кривого рогу те, що вчителька не вміла плавати, назвали грубим порушенням та пообіцяли посилити контроль за безпекою дітей.