Чоловік покалічився на кримському атракціоні, бо порвались мотузки

14
17 липня 2012

Стропа екстремальної забави "Катапульта" у Євпаторії обірвалася в той момент, коли 32-річний Віктор Шорохов був у повітрі на висоті 15 метрів, пише газета "Сегодня".

В результаті падіння він отримав не тільки важку травму хребта, а й переломи ребер, травми живота та черепно-мозкову. Зараз постраждалий перебуває в реанімації міської лікарні, медики оцінюють його стан як важкий.

Розслідуванням обставин першої за літо події зайнялися в Держгірпромнагляді (який і видає дозволи на експлуатацію атракціонів). Ремені, що утримували туриста, зараз проходять експертизу в міліції, і, залежно від результатів, власнику атракціону загрожує штраф або позбавлення ліцензії.

Реклама:

Заведено кримінальну справу по факту.

Як розповів заступник начальника Кримського управління Держгірпромнагляду Дмитро Кузічев, "Катапульта", що покалічила туриста, мала всі дозволи.

"Атракціони проходять перевірку раз на рік. Наприклад, якщо в апарата мінімальне навантаження 80 кг, то він навантажується на 160 кг (використовуються мішки з піском), і його проганяють протягом десяти циклів. Витримує - підписуємо дозвіл".

З початку сезону в Криму перевірений 191 об'єкт, 38 атракціонів дозвіл на роботу не видали через відсутність спецпідготовки у працівників або неправильного під'єднання деталей.Реклама: