Кемерон зніме фільм про знаменитого генія-затворника Перельмана?

9
2 серпня 2012

Перельман відомий тим, що відкрив гіпотезу Пуанкаре, над якою століттями ламали собі голови вчені всього світу. За це він мав отримати премію у сумі мільйон доларів, але математик від неї відмовився.

Він не прагне успіху та слави, а живе у скромній квартирі зі своєю мамою, категорично відмовляється від будь-яких інтерв'ю.

Кінопродюсер Олександр Забровський розповів "Комсомольской правде", що математик погодився знятись у фільмі Джеймса Кемерона.

Реклама:

"Упевнений, у цих людей вийде зняти суперкіно про Перельмана. Зйомки, кастинг акторів, підбір кіногрупи - у всьому цьому будуть господарювати американці. Я ж виступаю співпродюсером і співавтором сценарію фільму під робочою назвою "Формула Всесвіту", - пояснив Забровський виданню.

За його словами, Перельман погодився на участь у фільмі, бо йому пообіцяли не дратувати питанням "чому ви відмовились від мільйона доларів?"

"Перельман не продається. Якщо він відмовився від мільйона доларів, зрозуміло, що зацікавили його зовсім не гроші. Насправді він з інтересом реагує на неординарні пропозиції", - сказав продюсер.

У фільмі Перельман гратиме самого себе, але епізодично.

"Григорій Якович з'явиться у фільмі фрагментами. А взагалі його зіграє актор. Не хочу поки розповідати деталі з забобони ... Але у Григорія Яковича горять очі. Він цілком задоволений, що американці будуть знімати фільм про нього", - додав Забровський.

Зараз автори фільму закінчують роботу над сценарієм. А потім почнуться, власне, самі зйомки.

Реклама:

В основі сюжету майбутнього фільму - історія життя російського математика.

Значна частина картини буде присвячена інтригам математичних шкіл різних країн. Наприклад, про те, як доказ теореми у Перельмана намагалися поцупити китайці.Реклама: