Нова пляжна мода Китаю - "купальники" для обличчя а ля Pussy Riot

— 21 серпня 2012, 11:38

Маски для пляжу а-ля Фантомас звуться "фейскіні". Чимало жіночок у них можна побачити на пляжі міста Циндао.

Про це пише CNN.

"Я боюся засмагати", - пояснила Вонг Ксюжі, одна з жінок у фейскіні.

"Я часто приходжу сюди поплавати, і маска стає в пригоді", - додала вона.

Світла шкіра в Китаї вважається красивою, місцеве прислів’я каже, що "біла шкіра приховує сотню потворностей". Улітку китаянки намагаються ховатися від сонячного проміння під парасольками та одягом із довгими рукавами.

ВІДЕО ДНЯ

Окрім захисту від сонця, фейскіні боронить пляжниць від медуз у воді та від кусючих комах на суходолі. Як запевняють продавці, така маска здатна відлякати навіть акулу – бо хижак не любить яскравих кольорів.

Коштує модна новинка трохи більше 2 доларів.

За словами продавців, перші фейскіні з'явилися на китайських пляжах ще 7 років тому. У цілому ж світі подібні маски з отворами для очей та рота, перш за все, нині асоціюються з російським панк-гуртом Pussy Riot.

Як відомо, трьох дівчат - Катерину Самуцевіч, Марію Альохіну і Надію Толоконнікову 17-го серпня засудили до двох років колонії загального режиму за звинуваченням у хуліганстві на ґрунті релігійної ненависті.

Приводом для висунення звинувачень став перформанс, який Pussy Riot влаштували в храмі Христа Спасителя в лютому 2012-го року.

На підтримку панк-гурту виступили такі світові зірки як Мадонна, Пол МакКартні, Стінг, Бйорк та "Red Hot Chili Peppers".

Реклама:

Головне сьогодні