У Нью-Йорку заборонили продаж солодкої води у великих склянках

— 14 вересня 2012, 13:52

Як повідомляє Lenta.ru із посиланням на Reuters, за введення цієї заборони проголосували сім членів комітету охорони здоров'я Нью-Йорка.

Згідно з документом, обсяг ємностей з напоями, що містять цукор, обмежать 16-ма рідкими унціями (тобто 0,473 літра).

Продавати великі ємності солодкої газованої води і інших цукровмісних напоїв можна буде тільки в магазинах і кіосках. Заборона не поширюється на дієтичні, молочні і алкогольні напої. Порушникам заборони належить заплатити штраф у розмірі 200 доларів.

Нові правила набудуть чинності тільки в березні 2013 року. До цього супротивники заборони сподіваються опротестувати його в суді. Вони вважають, що нововведення обмежить їхні права.

"Ми досить розумні, щоб самим вирішувати, що будемо їсти й пити", - заявила Ліз Берман, лідер руху "Мешканці Нью-Йорка за вибір напоїв" (New Yorkers for Beverage Choices).

ВІДЕО ДНЯ

В адміністрації Нью-Йорка, однак, вважають, що нововведення добре позначиться на здоров'ї городян - зокрема, допоможе боротися з ожирінням. Нью-Йорк став першим містом, де прийнято заборону на продаж солодких напоїв у великих обсягах. Влада міста сподіваються, що їх прикладу послідує вся країна.

Реклама:

Головне сьогодні