Тест

Італійки охоче користуються послугою "чоловік напрокат"

За 20-30 євро на годину італійки можуть обзавестися тимчасовим помічником по господарству та душевним співрозмовником, повідомляє Deutsche Welle.

"Коли твій чоловік не може, поклич "чоловіка напрокат", - радять журнали, і жінки їм охоче слідують. Але ніякої "полунички" - "чоловіки напрокат" лише лагодять протікаючі колонки, стрижуть газони або забирають тещу з аеропорту.

Власне, служба "Чоловік напрокат" та відповідний сайт існує в Італії з 2007 року. Але відколи ассортимент послуг розширився, вона переживає справжній бум.

Адже тепер "чоловіки напрокат" не тільки вішають світильники чи забивають цвяхи, але й можуть забрати дітей з плавання чи тещу з аеропорту. Або – супроводити на шопінг чи погуляти осіннім парком, розмовляючи про життя (бувають і такі запити!)

Все це – за 20-30 євро на годину. У разі, коли потрібні масштабні чи тривалі роботи, можна запросити індивідуальний кошторис. Він безоплатний і ні до чого не зобов'язує.

Заснував цей сервіс автомеханік Джамп'єро Черіцца разом із сином, коли вони залишились без роботи. Набрати чоловіків виявилось легко, запитів було багато. Нині "чоловіки напрокат" є у багатьох містах Італії.

Більшість працівників із веселковою емблемою "чоловік напрокат" на грудях – за фахом ремісники чи ремонтники. Отже, їхня допомога щодо дрібних домашніх робіт є цілком професійною. Майже всі одружені та мають двох-трьох дітей.

Якщо "чоловіки напрокат" майже завжди одружені, то серед клієнток половину становлять самотні жінки у віці від 30 до 60 років, а інша половина має чоловіків, які дуже зайняті по роботі або ж багато часу проводять у відрядженнях.

Або, зізнаються клієнтки, просто не "у дружніх стосунках" із дрібним домашнім ремонтом.