90-річні молодята вирішили побратися

10
20 листопада 2012

Майже дев'яносто річні молодята прожили разом шістдесят років в офіційному та церковному шлюбах, аж раптом захотіли побратися ще раз. 

Як повідомляє ТСН, наречена у білій пуховій "фаті"- як справжня кокетка - спізнилася навіть під вінець, де її чекав вісімдесятидев'ятирічний наречений Василь. Він – із паличкою, і трохи молодша, вісімдесятичотирирічна наречена Марія - у візку.

Місцевий священик теж поважного віку. Але таких молодят вінчає уперше. Отець Григорій каже, церква дозволяє оновлювати шлюби після п'ятдесяти років подружнього життя. Тому підтримує наречених у їхній ініціативі.

Реклама:

На весільній забаві вони сиділи поруч, на чолі стола. Щоправда без дружок та дружбів – на жаль, їх вже нема в живих. Зате їх вітали діти та овнуки, які дуже просили молодят поцілуватися – бабуся наче і не проти. Та дідусь чомусь спочатку не хотів, але потім цьомкнув молодшу за себе дружину у чоло. 

І лише після третього "гірко" молодий молоду таки поцілував - у щоку. Гості були у захваті. Медовий місяць, кажуть молодята, проведуть у власній хаті, яку самотужки звели майже шістдесят років тому.Реклама: