Оголена муза з висоти пташиного польоту: серія робіт новозеландського фотографа

37
27 листопада 2012
Фото з сайту The Daily Mail

Працюючи над проектом 'Aerial Nudes, чоловік знімав свою кохану модель із гелікоптера.

Про це пише The Daily Mail.

Ці фото були зроблені в 1984-1987-му роках, тож ні про який Google Map не йшлося, запевняє Кроуфорд. Він працював тоді комерційним фотографом, тож частенько здіймався в повітря на невеликих літаках та гелікоптерах.

Реклама:

"Дивлячись униз із гелікоптеру, який висить над землею, ти бачиш ландшафт, як його бачать птахи, та зненацька все стає абстрактним та симетричним, без відволікаючої лінії горизонту", - розповідає 61-річний Кроуфорд.

"Я подумав, що розміщення оголеної фігури в такому місці підкреслить те, що ми, людські істоти такі крихітні та незначущі порівняно з величчю планети, на якій живемо", - говорить він.

Пригледівши згори якусь гарну місцину, фотограф потім навідувався туди та вмовляв господарів чи місцеве начальство дозволити провести оголену фотосесію з Кариною.

Минуло понад 20 років, перш ніж Кроуфорд представив широкому загалові свої світлини. Фотограф пояснює, мусив дати собі час, щоби в голові вляглися думки та враження.

"Як фотограф, ти стаєш дуже близьким до своєї роботи. Ти думаєш про неї, корегуєш її, збільшуєш та друкуєш, і тоді втомлюєшся від неї", - зазначає він.

Після того, як Кроуфорд здобув чимало схвальних відгуків від інтернет-шанувальників, він планує повернутися до свого проекту. Цього разу оголеною позуватиме вже його 27-річна донька Амелія, а декорацією стане Boeing 747.

Реклама:


Реклама: