Діти спонтанно перестають вірити у Санта-Клауса в 5-7 років

— 26 грудня 2012, 14:49

Та якщо дитина і в 9 років вірить у доброго діда, над цим варто замислитися, йдеться в публікації на сайті La Stampa, пише Інопресса.

"Кожен рік батьки замислюються над тим, чи не настав час розповісти дітям правду і відправити на горище фантазій образ власника оленів, саней і лабораторії з виробництва подарунків? Ця дилема вивчається в серйозних, поглиблених психологічних дослідженнях", - пише видання.

Найчастіше, кажуть експерти, дитина сама починає розуміти, що легендарний Санта-Клаус - фантастична ілюзія, що немає ніякого діда з Лапландії, здатного в рекордний час доставити одного разу вночі подарунки мільярдам дітей на планеті.

Прощання з Дідом Морозом відбувається у віці 5-7 років, сходяться на думці вчені. Вони рекомендують не поспішати і продовжувати ритуал з чарівною появою подарунків під ялинкою.

Як пише видання, батькам варто насторожитись, якщо дитина, яка досягла віку, коли вже важко вірити в чудеса, навіть незважаючи на усмішки і критику з боку друзів, продовжує ігнорувати реальність. За цією наполегливістю в захисті міфу про Діда Мороза може ховатися небезпечне бажання залишатися в світі фантазій.

ВІДЕО ДНЯ

За словами італійського психолога Джанантоніо, після 9 років віра в чарівництво Діда Мороза стає ознакою інфантильності, незрілості і прогалин у вихованні.

Реклама:

Головне сьогодні