Кримінальні тату: роботи російського фотохудожника виставлено в Лондоні

112
5 грудня 2012
Тигр, який шкірить зуби, означає лють. Фото з сайту FUEL.
Кинджал, встромлений у горло, каже про те, що ця людина скоїла вбивство, перебуваючи за ґратами. Дзвоники на ногах свідчать про те, що термін покарання чоловік відбув "від дзінка до дзвінка".
Татуювання на обличчі кажуть про те, що людина не сподівається колись опинитися на волі.
Крапки на кісточках авторитетного злодія показують кількість його "ходок".
Татуювальники у виправних закладах Уралу дуже славилися своєю майстерністю, тож ув'язненіі навмисне намагалися туди потрапити.
Поет, художник та музикант Михайло Кованев був засуджений на 15 років за вбивство. Своєї провини він не визнав. Очі, виколоті на стегнах, означають, що чоловік був гомосексуалістом. У колонії Кованева було вбито.
Еполети та воровські зірки говорять про високий статус ув'язненого. За нанесення собі незаслуженого татуювання жорстоко карали: в кращому випадку малюнок видаляли наждачним папером, склом або бритвою, у гіршому - на порушника правил чекало зґвалтування або смерть.
Троянда на плечі жінки означає, що своє повноліття вона відсвяткувала за ґратами.
Жуки, таргани та джмелі є знаком кишенькових злодіїв.
Татуювання на повіках вимагають від майстра неабиякої майстерності, адже голка не має штрикнути очне яблуко.

Чорно-білі світлини, на яких позують оголені чоловіки та жінки, стали частиною виставки під назвою "Веселощі – головна особливість Радянського Союзу", яка триватиме до травня.

Про це пише The Daily Mail.

Моделі Васильєва відбували покарання за грабунок, рекет та вбивства. По малюнках на їхніх тілах можна прочитати біографію, взнати про "здобутки", невдачі та статус у тюремній ієрархії.

Фотографії Васильєва, колишнього співробітника правоохоронних органів, увійшли до трьох частин Russian Criminal Tattoo Encyclopaedia, написаного Деймоном Мюрреєм.

"Ці люди належали до найнебезпечніших у Росії, вони ходили дуже вузькою стежиною між життям і смертю", - говорить письменник.

Малоймовірно, що хтось із чоловіків та жінок, зображених на фото, досі живий, додає Мюррей.