Тест

Британська ворожка гадає людям на пуделях

Жіночка віщує людям вже понад 40 років. За один сеанс вона бере 40 фунтів стерлінгів.

Про це пише The Daily Mail.

Як стверджує Лінда, серед її клієнтів є зірки, політики та спортсмени. На їхнє прохання пуделі "винюхують" у них проблеми з фінансами, здоров’ям чи коханням.

Двох абрикосових пуделів на ймення Хільда й Таллула жіночка купила роки тому. Раніше її "компаньйоном" був жердель-тер’єр, що звався Стенлі Руперт.

За словами ворожки, під час сеансу песики зчитують інформацію з клієнта. Якщо в того є проблема зі здоров’ям, то Хільда торкнеться його руки. Якщо щось негаразд у сфері відносин, то це помітить Таллула.

"Таллула може виявити проблеми в стосунках і скаже мені подумки "мамусю, послухай мене, ця леді нещаслива". Хільда знає, коли в когось проблеми з грошима чи здоров’ям", - запевняє Лінда.

"Я не знаю, звідки їм це відомо. Але мої клієнти від них у захваті й тепер приходять спеціально заради пуделів, хочуть, щоби ті посиділи з ними на дивані", - каже вона.

Феноменальні здібності своїх цуциків Лінда пояснює тим, що собаки здатні чути звуки вищої частоти, ніж люди, тому їм і вдається розгадувати чимало таємниць. Щоправда, попередник Хільди й Таллули таких екстрасенсорних здібностей не мав.

"Усі ми маємо долю… Все сплановано ще до того, як ми народжуємось. Ця Земля – для навчання, це - школа", - говорить ворожка.