Інтенсивний курс письменницької та журналістської майстерності

40
18 лютого 2013

5 березня стартує освітня програма письменницької майстерності та ділової журналістики у Вільній школі журналістики. Інтенсивний курс розроблений провідними українськими журналістами і майстрами тексту як для професійних журналістів, так і для початківців. Високий рівень викладу матеріалу, практичні завдання, стажування та працевлаштування для випускників роблять цей курс унікальним для України.

Освітній інтенсив складається з лекцій, семінарів і тренінгів з ділової та політичної журналістики, письменницької майстерності, копірайтингу, економічної та політичної теорії, арт бізнесу.

Викладачі курсу: Андрій Гоголев (ген.дир. Комерсант Україна), Валерій Калниш (гол.ред. Комерсант Україна), Віталій Портніков (гол.ред TBi), Антон Подлуцький (шеф редактор РБК Україна), Денис Безлюдько (директор з розвитку Українських новин), Віктор Сорока (редактор "Факти", ICTV) та інші. Детальна программа на сайті школи.

Слухачі программи зможуть відвідати заняття по медіа менеджменту та новинному виробнцтву.

Лекції проведуть Евген Кіселев, Орест Сохар (ген.директор каналу "Хоккей"), Микола Княжицький (екс-керівник TBi) та інші.

Навчання щопонеділка та середи з 19.30 до 21.30 в Києві, за адресою вул. Басейная 2а, бізнес центр Арена Сіті. З 5 березня по 24 квітня 2013 року.

По завершенню видається диплом. Випускники проходять стажування. Найкращі, традиційно, працевлаштовуються.

Відеолекцію Віталія Портнікова "Журналістика епохи авторитаризму: чи є вибір?" можна переглянути ТУТ.

Для вступу на крус заповніть електронну форму

www.journalism.org.uapowered by lun.ua