Полуничний ведмідь та інші їстівні цікавинки. Фото

48
24 лютого 2013
Фото з NY Daily News, The Daily Mail, Flickr (by caoanhhoa, aplysia_06, planeta, su-lin, eraine, crazyacey, gunchan photography, petercharbonnier)
Найбільшу цибулину в світі, котра важила 8 кілограмів 44 грами, виростив англієць Пітер Глейзбрук. Він представив диво-овоч на Harrogate Autumn Flower Show восени 2012-го, на кілька десятків грамів перевершивши свій же попередній рекорд.
Говорячи про химерні на вигляд овочі й фрукти, не можна не згадати про "геометричну" капусту романеско та пітахайю. Останню ще називають "драконячим фруктом". Він росте в Азії, Центральній та Південній Америці, має свіжий кислий смак.
Що ж до капусти, виявляється, цвітна може бути не лише звичного дня нас білого кольору, а й пурпурового та помаранчевого. Пурпуровою є всередині й солодка картопля певного сорту, колись виведеного на острові Окінава.
Чайот – зелені плоди грушоподібної форми, вкриті шпичаками або гладенькі, в Центральній Америці кладуть до салатів та соусів.
Китайські артишоки схожі на якихось личинок, але дуже добрі на смак.
Той, кому поталанило сробувати черимойю, описує її як суміш банану, ананасу і полуниці. Росте вона в Південній Америці.
Дуріан у південно-східній Азії називають "королем фруктів". Щоправда, цю смакоту, через специфічний запах, заборонено їсти в громадських місцях.
Азіатський фрукт лічі червоний та колючий ззовні та має білу напівпрозору м'якоть усередині.
Сморчки є визнаним делікатесом, але на вигляд нагадують сушені мізки, що може й відлякати гурмана з багатою уявою.

Полуничного "ведмедя грізлі" вгледів у місцевій крамниці 21-річний мешканець Флориди на ім'я Тейлор Боверз. Одразу після фотосесії ягідку було з'їдено, пише nydailynews.com.powered by lun.ua