Росію виставили на e-Bay

24
26 березня 2013

Як пише Lenta.ru, за заявою продавця, країна "офіційно використовувалася" тисячу років і знаходиться в "нормальному стані".

В якості ілюстрацій до оголошення використовуються зображення Кремля, політична карта Росії, фотографії футбольної вболівальниці та ракетної установки "Тополь-М".

Продавець також забезпечив лот коротким описом з інформацією про площу країни і чисельність її населення. Він також пояснив походження назви країни від грецького слова, яке в свою чергу походить від візантійського найменування Київської Русі.

Реклама:

Стартова ціна лота становила один американський цент або 31 копійку. На момент написання новини жодної ставки зроблено не було. Варто відзначити, що, згідно з правилами аукціону, доставка здійснюється тільки в США. Торги триватимуть до вечора 30 березня.

 

Це не перший випадок, коли на eBay виставляють цілу країну. У списку заборонених до продажу товарів аукціон не вказує державу, хоча може зняти будь-який лот, якщо він порушить законодавство країни продавця. 

Так, в 2012 році на аукціон виставили Грецію, особливо відзначивши "двадцятирічну традицію хабарництва". Тоді ціна досягла 48 тисяч доларів, після чого лот був вилучений. 

У 2008 році на аукціони виставляли Бельгію та Ісландію, відзначивши, що до останньої не додається співачка Бьорк. Роком раніше на аналогічний аукціон бельгійці виставили ще й свого прем'єр-міністра.Реклама: