Український диригент отримав престижну нагороду в Британії

— 15 травня 2013, 16:02

Результати церемонії були оприлюднені на офіційному сайті товариства.

"Нагорода вручається музикантові, чия харизма, уява, інтелект та майстерність, "зачепила" слухачів, де б він не грав: чи з Борнмутським симфонічним оркестром, під час туру на сході Англії, чи з іншими оркестрами у Лондоні чи Гляйнбурні. Постійне самовдосконалення Кирила Карабиця - збагачує музичний світ Великої Британії", - сказано на сайті премії.

Кирило Карабиць

Кирило Карабиць – український диригент, який зробив блискучу міжнародну кар’єру. Ще до закінчення Національної музичної академії України ім. П.І. Чайковського Кирило вступив до Віденської академії музики. Згодом працював диригентом-асистентом в Будапештському фестивальному оркестрі під керівництвом відомого угорського диригента Івана Фішера. У 2002-ому здобув перемогу у конкурсі оркестру Французького Радіо (2002).Минулого року цю престижну нагороду отримав італійський диригент Клаудіо Аббадо.

"Підкорення Європи" молодим українським музикантом почалося у 2008 році, коли його призначили на посаду головного диригента Борнмутського симфонічного оркестру – одного з найстаріших колективів Великої Британії.

Сьогодні Кирило живе в Парижі і принаймні 11 тижнів на рік проводить в Борнмуті.

ВІДЕО ДНЯ

Британська критика називає Кирила Карабиця феноменальним явищем в сучасній класичній музиці.

Українська правда. Життя

Реклама:

Головне сьогодні