Німецький експерт: Добре, що Україна й Азербайджан не перемогли на "Євробаченні"

— 20 травня 2013, 12:14

Про це він розповів у інтерв'ю "Німецькій хвилі".

"Я радий, що Данія перемогла і що наступного року "Євробачення" відбудеться в тому ж регіоні, тільки з іншого боку протоки Ересунн. Це регіон, де стандарти демократичного громадянського співіснування знаходяться на найвищому рівні. Чого не можна сказати про Україну та Азербайджан", - сказав Феддерсен.

Він також додав, що перемога Данії була очікувана: "Це естетичний компроміс більшості європейських країн. Данка Еммелі де Форест отримала бали майже від усіх країн-учасниць конкурсу, чого не скажеш про Азербайджан та Україн".

"Я визнаю, що представники Азербайджану, Росії та України презентували пісні, що технічно відповідали найвищим західним стандартам. Проте знову віддавати нагороду країні, режим якої - чи-то в Азербайджані, чи в Росії, чи також в Україні - за допомогою "Євробачення" надягне демократичний костюм?", - прокоментував німецький експерт.

ВІДЕО ДНЯ

Він також пояснив, що у "Євробаченні" можуть брати участь всі країни. Але він все ж вважає, що треба приділяти увагу тому, щоб країни, "у яких проводиться "Євробачення", відповідали хоча б мінімальним європейським демократичним стандартам щодо дотримання прав людини".

"Люди в Баку були дуже привітними. Проте я все одно виступаю проти того, аби "Євробачення" проводилося в країнах, якими керують автократичними методами", - пояснив Ян Феддерсен.

Реклама:

Головне сьогодні