У київський ТРЦ замість загиблої акули прибула нова унікальна акула-лопата

— 22 травня 2013, 10:55

Її привезли на зміну гігантської тигровій акулі на прізвисько Біг Джон, життя якого в акваріумі торгового центру ще кілька місяців тому співпереживав весь Київ, пишуть "Вести".

"Це єдина акула-лопата у всьому СНД. Зараз вона досягає в довжину 75 см, тому що ще дуже юна. Їй всього півроку. Але до року вона має зрости до 180 см", - повідомив головний іхтіолог компанії "Аква Лого Україна" Олексій Цикал.

Зараз незвичайна рибина з приплющеною головою перебуває на карантині, тобто адаптується після переїзду в закритому від відвідувачів приміщенні торгового центру. Тут у величезному басейні вона жваво носиться по колу.

Ім'я акулі ще не придумали. Кажуть, що під час переїзду до Києва акула була настільки маленькою, що просто неможливо було визначити стать. Тепер зрозуміти самець це чи самка можна, але спеціально турбувати акулу не хочуть.

Цикал сказав, що вже через пару тижнів акулу пересадять в публічний акваріум.

ВІДЕО ДНЯ

Скільки коштувала рідкісна акула в ТРЦ не говорять, але зізнаються, що привезли її в обмін на Біг Джона з того ж розплідника "Де Йонг" в Голландії.

Як відомо, Великому Джону, який раніше жив в акваріумі торгового центру ще кілька місяців тому співпереживав весь Київ.

Хижак був чи не найбільшою акулою в Україні - довжиною більше 2,5 метрів.

Але він постійно хворів, а на носі у нього не гоїлася рана, отримана під час переїзду з Голландії до Києва. У результаті під тиском громадськості Джона віддали в німецький океанаріум, де він згодом і помер.

Реклама:

Головне сьогодні