Шлюб тата й мами захищає дитину від ожиріння – вчені

— 24 травня 2013, 10:15

Для них ця вірогідність становить 17%, тоді як для хлопчиків та дівчаток, народжених у цивільному шлюбі – 31%.

Ожиріння загрожує 23% дітей, яких виховує сама мама, і 15% - тим, хто живе лише з татом.

Про це повідомляє The Daily Mail.

Зі слів соціолога з Університету Райса Рейчел Кімбро, попередні дослідження показали, що самотні татусі зазваний мають більше соціально-економічних ресурсів, аніж самотні матері.

"Оскільки соціально-економічний статус є важливим прогностичним фактором здоров'я, це пояснює, чому діти в домогосподарствах самотнього батька можуть бути менш схильні до ожиріння", - говорить науковець.

ВІДЕО ДНЯ

Як з'ясували вчені, 23% дітей, які живуть разом із мачухою чи вітчимом, мають зайву вагу.

Працюючи з даними щодо понад 10 тисяч дітей, дослідники брали до уваги й інші фактори, пов’язані з дитячим ожирінням – як то раціон, фізичну активність та соціально-економічний статус родини.

"Дитяче ожиріння – це важливе питання громадського здоров'я в нашій країні, враховуючи те, що близько третини американських дітей до 17 років мають зайву вагу або страждають на ожиріння", - каже Кімбро.

"Із причин, які ми не можемо повною мірою прорахувати, здається, що у людях, які одружуються і заводять дитину, є щось кардинально відмінне від інших груп, і ці фактори теж пов’язані з дитячою вагою", - зазначає вона.

Учені сподіваються, що одержані ними результати заохотять і інших науковців до вивчення теми зв’язки між типами родини та ожирінням у дітей.

Реклама:

Головне сьогодні