Google випустить ігрову приставку на Android?

— 1 липня 2013, 10:34

У розробці також знаходяться "розумні" наручні годинники, а також Nexus Q - розширювач для перегляду фільмів і телепрограм, повідомляє Інтерфакс із посиланням на The Wall Street Journal.

Джерела WSJ стверджують, що як мінімум один з цих пристроїв буде офіційно представлено цієї осені. Офіційні представники Google відмовилися коментувати цю інформацію.

Google, скоріше за все, сподівається розширити частку Android на ринку споживчої електроніки і залучити в екосистему ОС нових користувачів.

За даними аналітичної компанії IDC, зараз на Android працюють 75% смартфонів і 57% планшетних комп'ютерів. При цьому особливо швидко зростає популярність розроблених для Android мобільних ігор. Цей ринок збільшується набагато швидше, ніж ринок "великих" консолей, що випускаються Sony, Microsoft і Nintendo.

На Android вже випущений, як мінімум, один ігровий пристрій - консоль OUYA, випуск якої спочатку фінансували користувачі стартап-ресурсу Kickstarter. Пристрій, що працює під управлінням чотириядерного процесора NVIDIA Tegra 3, оснащений 1 Гб оперативної пам'яті і 8 Гб пам'яті для зберігання даних, адаптером дротового і бездротового зв'язку, двома USB-портами і інтерфейсом Bluetooth. Пристрій, ціна котрого становить 99 доларів США, працює під управлінням Android 4.1 Jelly Bean. Ігрова бібліотека приставки складається з 200 назв.

Реклама:

Головне сьогодні