У Стокгольмі пропонують бойкотувати спонсорів олімпіади в Сочі

23
1 серпня 2013

Про це він заявив зі сцени під час виступу на Стокгольмському гей-прайді.

"Друзі, що заважає нам почати бойкот сьогодні?" – сказав Бард і назвав головних спонсорів.

Згодом у коментарі журналістам Бард розповів, що він "закликав обдумати варіант бойкоту зимової олімпіади. Про нього можна ще дискутувати, але вже зараз ми можемо бойкотувати спонсорів олімпіади".

Реклама:

"Тому що якщо ми це зробимо, компанії втратять свої частки на ринку через залучення до зимової олімпіади і міжнародний олімпійський комітет, і Володимир Путін матимуть великі проблеми. І це те, що я хочу створити", - пояснив відомий захисник прав ЛГБТ.

Александр Бард закликав шведів бойкотувати продукцію спонсорів зимової олімпіади в Сочі

Під час свого виступу на сцені Бард також повідомив, що один спортсмен розповів йому, що на відкриття олімпіади він піде з іншим чоловіком за руку і триматиме веселковий прапор.

"Я вимагаю, аби шведські олімпійці прийняли цей виклик і поводились так само. А вам вистачить сміливості поїхати в Сочі з веселковим прапором і тримаючись за руки? Чоловік з чоловіком, жінка з жінкою, прямо перед обличчям диктатора Володимира Путіна?", - сказав Бард.

"Тому що якщо ви, спортсменки і спортсмени не зробите цього, краще не суньтесь туди і не підтримуйте цей ганебний спектакль. Ви маєте зробити висновок з історії, коли у 1936 більшість задавила слабкі протести євреїв і геїв, і було прийнято ідею олімпіади в Берліні як мирного заходу. І Гітлер отримав чудову можливість пропагандувати свої погляди. Будь ласка, давайте не дозволимо, аби ситуація повторилась і не дамо ще одному диктаторові поширювати і рекламувати свою ідеологію", - додав Бард.

Александр Бард є відомим шведським активістом за права ЛГБТ. Він знаменитий як учасник проектів Army of Lovers, Vacuum, BWO, Alcazar. Його найновіший проект - Gravitonas.

У Стокгольмі з 30 липня до 3 серпня проходить гей-прайд.

Реклама:

Українська правда. ЖиттяРеклама: