Українські геймери виграли 632 тис. доларів у фіналі світового чемпіонату Dota 2

— 12 серпня 2013, 15:54

Чемпіонат відбувався в Сіетлі (США, Вашингтон) і тривав 8 днів. В ньому брали участь 16 найсильніших в світі команд Dota 2. Це одна з найбільших подій в геймерському спорті. Чемпіонат світу переглянуло понад 1 млн геймерів – 400 тис в онлайні та ще 600 тис – відео-звіти, пише Watcher.com.ua.

До фіналу дійшли шведська команда Alliance та найтитулованіша українська Na'Vi.
Фінальна гра ведеться до 3-х перемог. З рахунком 3:2 перемогли шведи, які отримали половину всього призового фонду – 1,43 млн. доларів. Українці за друге місце теж зірвали чималий куш – 632 тис. доларів.

Третє місце отримала малайзійська команда Neolution Orange і приз у 287 тис. доларів. Вперше за час проведення світових першостей жодна китайська команда не потрапила до ТОП-3.

Чвертьфінальний матч з китайською командою TongFu:

ВІДЕО ДНЯ

Українська команда NaVi в 2010 році була переможцем світового фіналу World Cyber Games (WCG) з Counter-Strike, який відбувався в Лос-Анджелесі. А її член – 23-річний львів’янин Данило "Dendi" Ішутін – входить в 10-ку найтитулованіших геймерів світу.

Його загальна сума заробітків на іграх складає вже майже 300 тис. доларів – це без врахування призових з останнього чемпіонату.

Реклама:

Головне сьогодні