Facebook розробляє VIP-додаток для селебрітіз

— 15 серпня 2013, 12:12

Facebook хоче зробити свою соцмережу більш привабливою для "зірок" і для цього працює над спеціальним мобільним VIP-додатком, пишуть Вести.ru.

Багато відомих людей воліють використовувати Twitter, ігноруючи Facebook. Сервіс мікроблогів дозволяє спілкуватися з прихильниками менш інтимно, моментально отримувати необхідний фідбек по хештегам. Саме ця ситуація і призвела до того, що Facebook вирішила створити окремий додаток для знаменитих користувачів.

В даний час VIP-сервіс Facebook знаходиться в стадії тестування, в якому беруть участь кілька "зірок", імена яких поки не називаються. За допомогою нової програми знаменитості можуть зручно публікувати пости та повідомлення, відстежувати реакцію шанувальників на свою діяльність, брати участі в обговореннях і так далі.

"В даний час ми тестуємо нові функції, які допоможуть знаменитостям спілкуватися з прихильниками", - зазначив представник Facebook. Він додав, що розробка програми є частиною більш масштабної кампанії по залученню в Facebook знаменитостей.

Реклама:

Головне сьогодні