Цукерберг запускає проект із здешевлення інтернету для країн, що розвиваються

13
21 серпня 2013

Новий проект Internet.org - це співпраця найбільших технологічних компаній в світі, серед яких: Nokia та Samsung, телеком-гігант Ericsson та Qualcomm, пише The Daily Mail.

Мета проекту - зробити інтернет доступним для 5 млрд. людей з країн Африки, Азії та Латинської Америки.  

На відміну від проекту Loon Google, який покликаний розширити доступ в інтернет у віддалених районах країн, що розвиваються, за допомогою великої повітряної кулі, Internet.org спрямований на підвищення ефективності за рахунок поліпшення програмування.

Реклама:

Facebook намагається впорядкувати свої додатки таким чином, щоб вони споживали менше інтернет-трафіку і, отже, були дешевші для користувачів в оплаті мегабайт.

 

Виробники ж мобільних телефонів намагаються сконструювати такий телефон, який би мав економну батарею та використовував інтернет-трафік більш ефективно.

Протягом 10-ти років, Internet.org сподівається знизити витрати на надання мобільного інтернету на 99%.

В основному, проект орієнтований на мобільне підключення, адже мільярди людей у країнах, що розвиваються, уже використовують стільникові телефони та обмінюються повідомленнями. Смартфони також є більш доступними, ніж персональні комп'ютери, і вони часто більш практичні в регіонах з непостійною електрикою.Реклама: