В Ялті припинено роботу 30-ти атракціонів

11
23 серпня 2013

Про це повідомив Ялтинський міський голова Сергій Ілаш, якого цитує Інтерфакс.

"Тільки за останній час в ході проведених перевірок 70-ти одиниць атракціонної техніки було виявлено понад 130 порушень. У зв'язку з тим, що власники відмовилися своєчасно їх усунути і призупинити експлуатацію, було демонтовано та вивезено з місць дислокації близько 30 атракціонів, які експлуатувалися 10 юридичними і фізичними особами", - сказав він.

За його твердженням, на двох останніх засіданнях Ялтинської міської ради були розроблені жорсткі заходи, спрямовані на посилення контролю щодо забезпечення безпечної експлуатації атракціонів.

Реклама:

"Відносно кількох підприємств, які експлуатують атракціонну техніку з порушеннями, в судових інстанціях вже розглядаються позовні заяви, подані виконавчим комітетом Ялтинської міської ради. Подача таких позовів буде продовжена. Жоден атракціон, що має зауваження з безпеки, працювати не буде", - зазначив Ілаш.

Він також запевнив, що всі факти, пов'язані з отриманням відпочиваючими травм на атракціонах, будуть ретельно розслідуватися.

"Сьогодні розслідується випадок отримання на атракціоні закритої черепно-мозкової травми п'ятирічною дитиною, і отримання травми 17 річної дівчини з Москви. Якщо вина власників атракціонів буде доведена, до них будуть застосовані найсуворіші заходи, від компенсації постраждалим та накладення штрафів до закриття атракціонів", - сказав Ілаш.

Міський голова також шкодує, що іноді батьки постраждалих спочатку стверджують, що їхні діти були травмовані при експлуатації атракціонної техніки, а згодом, очевидно після отримання компенсації за заподіяну шкоду від власника атракціону, відмовляються від первинних свідчень.

"Це заважає виконкому боротися з тими, хто не забезпечує до кінця безпеку відпочиваючих на атракціонах, а також створює загрозу отримання травм іншими туристами", - каже Ілаш.Реклама: