НСК "Олімпійський" збере представників 150 топ-вузів світу вже цими вихідними ®

— 11 жовтня 2013, 10:00

12–13 жовтня в НСК "Олімпійський" за запрошенням найавторитетнішої в Україні освітньої агенції DEC education з’їдуться представники більш ніж 150 навчальних закладів із 30 країн світу. Цими днями агенція проведе найбільшу спеціалізовану виставку, що присвячена вищій освіті за кордоном.

Для зустрічі з українськими старшокласниками, студентами і батьками приїдуть представники рейтингових та престижних університетів, де навчалися світові знаменитості та перші особи держав — University College London, University of St. Andrews, Queen Mary University of London, University of Exeter, Istituto Marangoni, Università Cattolica del Sacro Cuore тощо.

Виші такого високого рівня відвідують Україну лише раз на рік, у жовтні, і тільки завдяки сприянню DEC education. Тому ті, хто мріють про якісну західну освіту, мають рідкісну нагоду отримати всю інформацію, що їх цікавить, безпосередньо від представників навчальних закладів.

"Виставку „Вища освіта за кордоном" ми проводимо вже шостий рік поспіль, — розповідає директор агенції DEC education Наталія Тарченко. Цього року вперше до нас приїдуть такі імениті і визнані в усьому світі університети, як New York Film Academy (США), University of East Anglia і University of York (Великобританія), Xi’an Jiaotong-Liverpool University (Китай) та інші. А отже, рівень нашої виставки є найвищим і найпрезентативнішим серед подібних освітніх подій. Ми запрошуємо усіх бажаючих дізнатися про сучасні програми вищої освіти в Європі, Америці й Азії".

[L]

Організатори події повідомляють, що крім прямого спілкування з представниками університетів, в рамках виставки одночасно відбуватимуться ще кілька заходів. Працюватиме консультаційний центр агенції DEC education, де всі бажаючі зможуть отримати безкоштовні консультації від експертів компанії; проходитимуть семінари про освіту за кордоном; тренінги кар’єрного розвитку та працевлаштування; презентації закордонних навчальних закладів.

Вхід на захід безкоштовний, після реєстрації на сайті DEC education. Отримати довідку можна за телефоном у Києві (044) 390-76-24.

Реклама:

Головне сьогодні