Жінки почуваються уразливими без макіяжу і місяць не показують "справжнє обличчя" партнеру - дослідження

— 17 жовтня 2013, 11:26

Дослідження, в якому взяли участь 2 тис. жінок показало, що жінки почуваються набагато менш привабливими, менш впевненими і більш уразливими, коли не нафарбовані, пише The Daily Mail.

Крім того, виявилося, що 6 жінок із 10-ти хочуть бути впевнені, що партнер кохає їх достатньо, перш ніж показувати йому своє "справжнє обличчя".

Жінки не бачать нічого поганого в тому, аби встати серед ночі, або рано вранці, щоб "підправити" свій мейкап. Дослідження показало, що 9 з 10-ти жінок хочуть, аби їхній партнер думав, що вони гарні у будь-який час і бажають завжди бути переконані, що їхній макіяж ідеально підходить для кількох перших побачень.

Дівчата розповіли, що готові витратити 40 хвилин, готуючись до першого побачення, а 6 із 10-ти жінок стверджують, що вони дуже пильнують, аби не з'явитися перед новим хлопцем без фарби на обличчі.

Третина опитаних дівчат кажуть, що як тільки опиняються у помешканні свого хлопця вперше, одразу прямують до ванної кімнати, щоб підправити макіяж.

ВІДЕО ДНЯ

Ще третина жінок упевнена, що, якщо вони покажуться без мейкапу на надто ранньому етапі стосунків, майбутнього в цих взаємин не буде

Трохи менше половини дам побоюються, що новий бойфренд вважатиме їх менш симпатичними без макіяжу, а кожна п'ята думає, що бойфренд буде шокований, побачивши її "чисте" обличчя.

Цікавий факт: третина жінок упевнена, що вони б не користувалися популярністю у чоловіків, якби не використовували макіяж.

32% не хотіли б бачити не нафарбованими своїх колег, 20% не хотіли б показатися не без макіяжу на очі босу, а 31% не нафарбованих пані не хотіли б зустріти екс-бойренда.

Реклама:

Головне сьогодні