Табачник "наїхав" на журналістів, замість того, щоб виправдовуватись за помилки

— 23 жовтня 2013, 18:55

Міністр освіти Дмитро Табачник заявив, що у підручниках з математики для школярів молодших класів були помилки через те, що їх авторка важко хворіла.

Про це він заявив з трибуни Верховної Ради під час парламентських слухань з питань освіти.

Раніше повідомлялось про помилки у підручниках для 1, 2 та 5 класу.

"Той підручник, де були висмикнуті - до речі "Математика" не першого класу, а другого – там не було такої кількості підручників, було кілька мимодруків ("опечаток"). Не можна експлуатувати цю тему, тому що це єдиний рукопис з усіх 153 підручників, автор якого – чудовий вчитель математики Фаїна Михайлівна Рівкінд не змогла вичитати цей рукопис, бо знаходилася влітку, коли була друга верстка, в останній стадії онкозахворювання", - сказав Табачник.

"І досить вже журналістам мучити пам'ять цієї світлої жінки. Немає її поруч, а видавництво всі "опечатки" вже розіслало в кожну школу. Пожалійте світлу пам'ять вчителя", - додав він він.

Окрім того, міністр прокоментував заяву народного депутата і очільниці комітету ВР з питань науки і освіти Лілії Гриневич, яка звучить так: "Зараз в Україні учителі 20 століття вчать дітей 21 століття за методиками 19 століття. Ми орієнтуємося тільки на уніфікацію, на виховання майбутніх викладачів чи людей інтелектуальної праці.. Але ж є різні типи інтелектів".

"У нас вчителі не працюють за граматиками 19 століття, вони не є відсталі на 100 років. А така оцінка 509 тисяч працівників середньої школи не може сприяти нормальному клімату роботи в освіті", - вважає Табачник.

Українська правда. Життя

Реклама:

Головне сьогодні