В Італії продали два трюфеля майже за 100 тис. євро. Фото

22
12 листопада 2013

Як повідомляє Lenta.ru із посиланням на Agence France-Presse, центральним лотом стала пара білих трюфелів, що пішла з молотка за 90 тисяч євро.

Хто саме став покупцем дорогих грибів, не повідомляється. Відомо лише, що покупець торгувався телефоном з Гонконгу, а також те, що він (або вона) є у себе на батьківщині знаменитим письменником. Що новий власник трюфелів збирається з ними робити, невідомо (іноді куплені в Італії гриби перепродують в Китай).

 Фото Ansa.it

Серед лотів також фігурував 305-грамовий гриб, який придбав анонімний покупець у подарунок новому меру Нью-Йорка Біллу Де Блазі. Як голова міста відреагував на такий подарунок, не уточнюється.

Реклама:
 

Всього італійський аукціон трюфелів приніс його організаторам 274 тисячі 200 євро. Гроші будуть передані на благодійність.

 

Трюфелі це сумчасті гриби, особливо цінними серед них вважаються їстівні види, які ростуть у Європі. Серед них одним з головних делікатесів вважається пьемонтський трюфель. Виростають ці підземні гриби в середньому до 150 грамів, але є і екземпляри, вага яких перевищує кілограм. Пьемонтський трюфель використовується в італійській кухні в сирому вигляді. Його натирають на тертці і додають в салати, м'ясні страви, соуси і яєчню.Реклама: