Apple розробляє нові моделі iPhone з великими екранами

— 24 січня 2014, 10:26

За даними інформованих джерел, менша за розміром версія нового iPhone може отримати дисплей з діагоналлю більше 4,5 дюйма, велика - більше 5 дюймів. Джерела стверджують, що менша модель вже готується до серійного виробництва, велика поки знаходиться в стадії попередньої розробки, повідомляє Інтерфакс.

Як очікується, обидві моделі отримають такі ж металеві корпуси, як у iPhone 5S. Джерела підтвердили чутки про те, що Apple планує відмовитися від використання "бюджетних" пластикових корпусів через низький попит на iPhone 5C.

Крім того, Apple, схоже, не буде випускати смартфони з опуклим дисплеєм, тоді як основні конкуренти компанії, включаючи Samsung, вже анонсували подібні моделі. Джерела попередили, що ці плани - не остаточні, і Apple ще може змінити курс.

Востаннє Apple збільшувала дисплей у смартфона в 2012 році, випустивши iPhone 5 з 4-дюймовим екраном. У його попередників, iPhone 4 і 4S, екран був з діагоналлю 3,5 дюйма. Рішення Apple збільшити дисплеї iPhone може бути пов'язано з тим, що американська компанія поступається часткою на ринку конкурентам, які пропонують смартфони з великими екранами, відзначає The Wall Street Journal.

Наприклад, в число найбільш продаваних смартфонів Samsung входять 5-дюймовий Galaxy S4 і 5,7-дюймовий Galaxy Note 3. Великі екрани користуються зростаючою популярністю, адже споживачі частіше використовують смартфони, щоб грати в ігри, дивитися відео або переглядати сторінки в інтернеті.

Реклама:

Головне сьогодні