Вихідними на Київ вирушать циклони та… зарубіжні навчальні заклади!

7
30 січня 2014

У перший вікенд лютого відволікати увагу киян від революційних подій і налаштовувати їх на позитивніший лад прибудуть гості з заходу. І якщо переміни в погоді вітатиме мало хто, то візит представників понад 65 навчальних закладів із 20 країн світу стане до вподоби і принесе користь тисячам відвідувачів!

1–2 лютого в готелі Fairmont відбудеться спеціалізована подія "ОСВІТНІЙ WEEKEND", яка збере рейтингові навчальні заклади і надасть багато корисної інформації батькам, старшокласникам, студентам і молодим фахівцям.

Організатором вікенду, як і офіційним представником усіх його учасників в Україні, є найбільша українська агенція з освіти за кордоном DEC education, яка цими вихідними відзначає свою п’ятнадцяту річницю.

Реклама:

Показовою особливістю заходу стане його рівень і формат: презентувати пропозиції мовних канікул для дітей, курсів для дорослих, програм середньої освіти, довузівської підготовки, бакалаврату та магістратури зберуться представники елітних школ та вишів Європи та Північної Америки.

Незважаючи на суперечливу суспільно-політичну ситуацію в Україні, участь у заході підтвердили представники 26 мовних центрів і таборів з Європи та Америки; 22 приватних шкіл із Великобританії, Канади, США та Швейцарії; 4 найбільших міжнародних центрів довузівської підготовки; 12 престижних університетів і вищих шкіл із Великобританії, Канади, Нідерландів, ОАЕ, США та Швейцарії. Із більшістю зазначених навчальних закладів відвідувачі зможуть зустрітися виключно в рамках "Освітнього вікенду".

Батьки, які прагнуть знайти прийнятну та поцінну мовну програму для дитини-школяра на літніх канікулах, зможуть прямо на заході обрати найцікавішу пропозицію і забронювати курс.

Зауважимо, що ексклюзивно і виключно на "ОСВІТНІЙ WEEKEND" приїдуть такі імениті приватні школи з Великобританії, як Box Hill School, Clifton College, d’Overbroeck’c College, Rydal Penrhos School, а також відома швейцарська школа Institut auf dem Rosenberg.

Вхід на захід є безкоштовним, після попередньої реєстрації на сайті організатора. Адреса проведення: Київ, вул. Набережно-Хрещатицька, 1.

Реклама:

Додаткова інформація за телефоном: (044) 390-76-24.

Організатор заходу — провідна освітня агенція Східної Європи DEC education. Компанія заснована в 1999 році в Молдові, а в Україні працює з 2003 року. За 10 років діяльності агенція допомогла понад 10 000 клієнтів реалізувати їхні освітні амбіції в найрізноманітніших напрямах: від мовних курсів до магістерських програм. Нині компанія офіційно представляє в Україні та Молдові більше 820 шкіл, мовних центрів, коледжів і університетів із 35 країн. Працівники агенції є провідними експертами у своїй галузі і надають високопрофесійні консультаційні послуги. Щонайменш двічі на рік DEC education організує виставки та інші масштабні заходи у сфері середньої і вищої освіти в Європі та Америці.Реклама: